Aquapark Vyhne

Kedysi známe kúpele Vyhne, dnes moderné stredisko cestovného ruchu, relaxu a zábavy. Nadčasový dizajn, najmodernejšie technológie a ideálna poloha z neho robia príťažlivý bod pre turistov z regiónu, ale aj zo širokého okolia. Otvorenie Vodného raja dáva obci nové možnosti na rozvoj turistického ruchu, na nové investície, zvýšenie zamestnanosti a ďalší rozvoj tohto nádherného regiónu. Vodný raj Vyhne je miesto, kde počas celého roka nájdete príjemný relax, harmóniu a pohodu. Bez ohľadu na počasie, či ročné obdobie je v našom relaxačno-športovom centre k dispozícii celý rad wellness služieb a možností na športové vyžitie.
  • ?Pobyt bol super už som bol u Vás tretí krát a určite sa vrátim.Spokojnosť.

Hotely

Pobyty

História

Vyhne patrili dlhé desaťročia k najznámejším kúpeľom v Uhorsku. Liečivé pramene objavili náhodne baníci. V 19. storočí patrili k najvyhľadávanejším kúpeľom v Európe, liečili sa tu choroby tráviaceho traktu, látkovej výmeny a ženské choroby. Z pôvodného komplexu kúpeľov sa zachovalo dodnes iba niekoľko objektov, napríklad kúpeľná kaplnka.
Akvapark vo Vyhniach zrekonštruovali na mieste slávnych kúpeľov, ktoré po druhej svetovej vojne vyhoreli a zanikli. V jeho bazénoch sa však v súčasnosti nachádza voda podobného zloženia, aká preslávila kúpele už v stredoveku....

Hotely

  • ?Pobyt bol super už som bol u Vás tretí krát a určite sa vrátim.Spokojnosť.
Rezervačné stredisko 02 3225 2388
02 3225 2301

Zavolajte nám, radi poradíme