Zavolajte nám

Wellness hotely Rajecké Teplice

Našli sme pre Vás 10 pobytov v 5 hoteloch

 • Typ
  Liečebnéx
 • Lokalita
  Slovenskox
 • Rajecké Teplicex
 • Kúpeľný Hotel Aphrodite Palace****, Rajecké Teplice

  Novozrekonštruovaný hotel Aphrodite Palace**** je priamo prepojený s kúpeľným komplexom Spa Aphrodit e v centre Rajeckých Teplíc, kde môžete absolvovať všetky procedúry. Ponúka bezplatný vstup do vodného a saunového sveta a bezplatné súkromné ​​parkovisko na mieste. viac »
  od 109 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Aphrodite****, Rajecké Teplice

  Hotel Aphrodite**** je situovaný priamo v kúpeľnom komplexe Spa Aphrodite. Ponúka bezplatný vstup do vodného a saunového sveta. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch a bezplatné súkromné ​​parkovisko. viac »
  od 104 €/noc

 • Villa Margaréta***, Rajecké Teplice

  Villa Margaréta ponúka ubytovanie v 8 izbách s kvalitným štandardom. Nachádza sa v centre Rajeckých Teplíc cca 200m od kúpeľného komplexu Spa Aphrodite. Stravovanie sa hosťom poskytuje v hoteli Aphrodite Palace vzdiaľenom cca 100m. Hostia majú voľný vstup do fitness a vstup do Vodného sveta na 3 hodiny. Ubytovaní hostia si môžu dokúpiť voľný vstup do Vodného a Saunového sveta -... viac »
  od 73 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Malá Fatra***, Rajecké Teplice

  Hotel Malá Fatra*** je situovaný v kúpeľnom parku, cca 100m od kúpeľného komplexu Spa Aphrodite.&nbs p;Hotel má 2 poschodia vybavené výťahom. Ubytovanie poskytuje v 26 štandardne vybavených izbách. Hostia majú voľný vstup do fitness a vstup do Vodného sveta na 3 hodiny . Ubytovaní hostia si môžu dokúpiť voľný vstup do Vodného a Saunového sveta - Aphrodite štandard za... viac »
  od 73 €/noc

 • Villa Flóra***, Rajecké Teplice

  Villa Flóra sa nachádza oproti kúpeľnému jazierku s reštauráciou Rybárska Bašta, cca 100m od kúpeľné ho komplexu Spa Aphrodite. Villa ponúka príjemné ubytovanie s kapacitou 15 lôžok. Izby sú zariadené veľmi komfortne a útulne. Hostia majú voľný vstup do fitness a vstup do Vodného sveta na 3 hodiny . Ubytovaní hostia si môžu dokúpiť voľný vstup do Vodného a Saunového sveta -... viac »
  od 73 €/noc

Zavolajte nám