Zavolajte nám

Wellness hotely Rajecké Teplice

Našli sme pre Vás 44 pobytov v 7 hoteloch

 • Lokalita
  Slovenskox
 • Rajecké Teplicex
 • Kúpeľný Hotel Aphrodite Palace****, Rajecké Teplice

  Novozrekonštruovaný hotel Aphrodite Palace**** je priamo prepojený s kúpeľným komplexom Spa Aphrodit e v centre Rajeckých Teplíc, kde môžete absolvovať všetky procedúry. Ponúka bezplatný vstup do vodného a saunového sveta a bezplatné súkromné ​​parkovisko na mieste. viac »
  od 70 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Aphrodite****, Rajecké Teplice

  Hotel Aphrodite**** je situovaný priamo v kúpeľnom komplexe Spa Aphrodite. Ponúka bezplatný vstup do vodného a saunového sveta. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch a bezplatné súkromné ​​parkovisko. viac »
  od 65 €/noc

 • Penzión Antik**, Rajecké Teplice

  Penzión Antik** vám ponúkne komfortné ubytovanie v 2-lôžkových izbách v príjemnom rustikálnom holand skom a anglickom štýle. V každej izbe sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. Vo vybavení nechýba TV so satelitom, miniveža (kombinácia CD a rádio), minichladnička a internet. Penzión má vlastnú reštauráciu. Nachádza sa v centre Rajeckých Teplíc cca 200m od kúpeľného komplexu... viac »
  od 32 €/noc

 • Wellness Hotel Diplomat****, Rajecké Teplice

  Wellness Hotel Diplomat v Rajeckých Tepliciach ponúka služby na vysokej úrovni, kde prístup k&n bsp;hosťom je vždy s maximálnou a osobitou starostlivosťou. Nielen kvalitnými službami, ale aj najlepšou polohou a moderným dizajnom, právom patrí hotel medzi najlepšie v Rajeckých Tepliciach a okolí. Zabudnite tu na starosti všedného dňa, vychutnajte si jedlo, ktoré ocenia... viac »
  od 55 €/noc

 • Villa Margaréta***, Rajecké Teplice

  Villa Margaréta ponúka ubytovanie v 8 izbách s kvalitným štandardom. Nachádza sa v centre Rajeckých Teplíc cca 200m od kúpeľného komplexu Spa Aphrodite. Stravovanie sa hosťom poskytuje v hoteli Aphrodite Palace vzdiaľenom cca 100m. Hostia majú voľný vstup do fitness a vstup do Vodného sveta na 3 hodiny. Ubytovaní hostia si môžu dokúpiť voľný vstup do Vodného a Saunového sveta -... viac »
  od 34 €/noc

 • Villa Flóra***, Rajecké Teplice

  Villa Flóra sa nachádza oproti kúpeľnému jazierku s reštauráciou Rybárska Bašta, cca 100m od kúpeľné ho komplexu Spa Aphrodite. Villa ponúka príjemné ubytovanie s kapacitou 15 lôžok. Izby sú zariadené veľmi komfortne a útulne. Hostia majú voľný vstup do fitness a vstup do Vodného sveta na 3 hodiny . Ubytovaní hostia si môžu dokúpiť voľný vstup do Vodného a Saunového sveta -... viac »
  od 34 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Malá Fatra***, Rajecké Teplice

  Hotel Malá Fatra*** je situovaný v kúpeľnom parku, cca 100m od kúpeľného komplexu Spa Aphrodite.&nbs p;Hotel má 2 poschodia vybavené výťahom. Ubytovanie poskytuje v 26 štandardne vybavených izbách. Hostia majú voľný vstup do fitness a vstup do Vodného sveta na 3 hodiny . Ubytovaní hostia si môžu dokúpiť voľný vstup do Vodného a Saunového sveta - Aphrodite štandard za... viac »
  od 34 €/noc

Zavolajte nám