Zavolajte nám

Wellness hotely Dudince

Našli sme pre Vás 11 pobytov v 4 hoteloch

 • Typ
  Liečebnéx
 • Lokalita
  Slovenskox
 • Dudincex
 • Liečebný dom Smaragd, Dudince

  Kúpeľný dom Smaragd je situovaný priamo v centre kúpeľného areálu v Dudinciach. Liečebný dom okrem p ríjemného ubytovania ponúka aj komplexnú kúpeľnú liečbu a zdravotnícku starostlivosť. Hotelové bazény sú napojené na vzácne pramene. Práve jedinečné zloženie a vzácne balneologické vlastnosti minerálnej vody (podobné zloženie majú iba kúpele vo Vichy vo Francúzsku a v Japonsku) ich predurčuje... viac »
  od 49 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Minerál, Dudince

  Hotel Minerál je moderný štvorhviezdičkový hotel, situovaný priamo v centre mesta Dudince v tesnej b lízkosti kúpeľného areálu. V hoteli Minerál si môžete vybrať z ponuky pobytov s liečebným režimom (niektoré vodoliečebné procedúry sa poskytujú v kúpeľnom hoteli Rubín) alebo z relaxačných pobytov. Hotel je známy vynikajúcou kuchyňou. viac »
  od 59 €/noc

 • Liečebný dom Rubín, Dudince

  Liečebný dom Rubín v Dudinciach je situovaný v krásnom prostredí kúpeľného parku. Ide o zariadenie, kde nájdete všetko pod jednou strechou. V liečebnom trakte sa poskytuje komplexná kúpeľná starostlivosť, nechýba reštaurácia a 2 bary, bazén a wellness centrum, športoviská. V hotelových ordináciách lekári ordinujú medikamentóznu liečbu a dietoterapiu. V bezprostrednej blízkosti liečebného domu... viac »
  od 56 €/noc

 • Liečebný dom Diamant***, Dudince

  Hotel Diamant leží priamo v srdci kúpeľov Dudince. Tento známy liečebný dom poskytuje okrem ubytovan ia v moderne zariadených izbách aj kúpeľné a uzdravovacie procedúry. Hotelové bazény sú napojené na pramene liečivej vody. Práve jedinečné zloženie a vzácne balneologické vlastnosti minerálnej vody (podobné zloženie majú iba kúpele vo francúzskom Vichy a v Japonsku) ich predurčuje na liečenie... viac »
  od 56 €/noc

Zavolajte nám